Mgr. at Bc. Martina Pospíšilová, DiS

darek-1

Zdravím Vás !

Jmenuji se Martina Pospíšilová, narodila jsem se 2.2.1965 v Mělníku. Vystudovala jsem zdravotnickou školu v oboru dětská sestra a po ukončení střední školy jsem pracovala na dětském oddělení mělnické nemocnice. Po mateřských dovolených, a chvilce odmlčení ve zdravotnictví, jsem se začala věnovat studiu v oboru fyzioterapie. Vystudovala jsem vyšší odbornou školu v Brandýse nad Labem - obor fyzioterapie, dále Vysokou školu na fakultě tělovýchovy Univerzity Karlovy v Praze - v oboru tělesná a pracovní výchova zdravotně postižených a Vysokou školu Svaté Alžběty v Bratislavě – obor fyzioterapie.Během studií vysokých škol jsem pracovala na oddělení rehabilitace mělnické nemocnice. Souběžně jsem se vzdělávala absolvováním kurzů a školení / viz níže /.

Pro ucelenou komplexní rehabilitační péči jsem se nyní rozhodla pracovat samostatně, jako registrovaná fyzioterapeutka v nestátním zdravotnickém zařízení. Těším se na Vás v nové ordinaci, detašovaném pracovišti v budově SKYMED, Krombholcova 4370 v Mělníku.


Absolvované kurzy:

* cvičení na rehabilitačních míčích
* škola zad

* Mc Kenzie metoda A,B,C,D
* myofasciální techniky
* mobilizace žeber metodou paní Mojžíšové
* terapeutické přístupy v neurologii
* kineziologie
* stabilita hlubokého stabilizačního systému
* whiplasch syndrom
* terapeutické přístupy u DMO
* Bobath koncept -inovační kurz
* reflexní zónová terapie nohy
* fyzioterapie u poškození ramenního kloubu
* fyzioterapie algických vertebrogenních syndromů
* využití infračerveného záření v terapii s BIO MAT

 

TERAPIE RÁZOVOU VLNOU

 

 


Při své práci se věnuji pacientům komplexně s přihlédnutím na jejich momentální obtíže.

 

tel. 702136006

 

pospimar@centrum.cz

registrovaná fyzioterapeutka EVA HOROVÁ

img_1010

Zdravím vás.
Po studiu Gymnázia v Mělníku a následně nástavbovém studiu rehabilitace v Praze na zdravotnické škole na Alšově Nábřeží, ukončeném další maturitní zkouškou jsem nastoupila do mělnické nemocnice. Dalším zvýšením mé kvalifikace bylo studium na Institutu pro další vzdělávání zdravotnických pracovníků v Brně, ukončené atestací v oboru fyzioterapie. Od roku 2005 jsem registrovaná k výkonu zdravotnického povolání v oboru fyzioterapie bez odborného dohledu, pod hlavičkou Ministerstva zdravotnictví ČR (registracovaný fyzioterapeut).
Má praxe fyzioterapeuta v ambulantní i lůžkové části mělnické nemocnice probíhá od roku 1979 do nynější doby. Zároveň od roku 1985 působím jako fyzioterapeut při rekondičních pobytech Svazu diabetiků Mělník, i odtud mne mnozí můžete znát.
V ambulanci Martiny Pospíšilové se Vám ráda každé úterní odpoledne budu snažit ulevit od mnohých pohybových omezení.

 

tel. 723512090

 

 

 

registrovaná fyzioterapeutka Věra Fidrantová DiS

verka

 

Zdravím Vás,
jmenuji se Věra Fidrantová a po maturitě na Gymnáziu Mělník jsem
vystudovala Vyšší odbornou zdravotnickou školu v Kladně, kterou jsem
zakončila absolutoriem v oboru diplomovaný Fyzioterapeut (v roce 2002). Od
té doby se věnuji rehabilitaci. Nejprve jsem několik let pracovala v
nemocnici Mělník na rehabilitačním oddělení a poté jsem byla na mateřských
dovolených. Od roku 2005 mám osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez
odborného dohledu v oboru fyzioterapeut, pod hlavičkou MZ ČR.

Od 1.12. 2015 jsem pro vás k dispozici v ambulanci Mgr. Martiny Pospíšilové
a to každý všední den od 8:00 do 12:00 hodin.

(Po individuální domluvě možné i jindy, například sobota.) Těším se na Vaši
návštěvu a budu se snažit vyřešit Vaše problémy a bolesti týkající se
pohybového aparátu nejen různými manuálními technikami, ale hlavně správným cvičením.

Specializuji se na podologické poradenství, včetně vyšetřením podoskopem.
tel.: 774841140 

 

.

registrovana fyzioterapeutka Bc. Karolína Vítová

1-2

 


Dobrý den,
jmenuji se Karolína Vítová, po absolvování střední zdravotnické škole 5.května v Praze, jsem vystudovala vysokou školu na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v oboru fyzioterapie.
Během své praxe jsem absolvovala odborné kurzy - kurz myofasciálních a mobilizačních technik, terapie skolioz dle Schrotové, rehabilitace v těhotenství (příprava k porodu), následná individuální fyzioterapie po porodu ( pánevní dno, diastáza,…) – aktivně spolupracuji s odborným lékařem v oboru gynekologie, dále kurz aktivace hlubokého stabilizačního systému, několik ortopedických seminářů na téma fyzioterapie ramenního, kolenního, kyčelního kloubu, kineziotaping, vzdělávací akce na téma Odhalení záhady klasifikace a léčby bolesti zad (metoda McKenzie)
Vzhledem k rychlému vývoji medicíny se neustále vzdělávám a pracuji na sobě, abych mohla svým pacientům poskytnout tu nejlepší péči s individuálním přístupem. Zaměřuji se na komplexní fyzioterapii s hledáním příčiny zdravotních potíží a jejich následným řešením..

tel. 737074408

.

registrovaný fyzioterapeut Mgr. at Mgr. Daniel Pospíšil

darek-3

Zdravím Vás,

jmenuji se Daniel. Po ukončení 1. Lékařské fakulty v Praze v oboru fyzioterapie jsem pracoval ve Fakultní nemocnici na Bulovce. Po dvouleté praxi v Arabii se vracím do ordinace v Dermal centru.  Nyní pracuji v rehabilitačním centru zde v Mělníku a těším se na Vás  .

Nabízím fyzioterapeutické metody podle aktuálního stavu pacienta. 

Společně s majitelkou jsem Mc Kenzie terapeutem s absolvovanými A, B, C, D kurzy.

 

tel.602 368 378

     721 663 535

Registrovaný fyzioterapeut Pavel Frutos, DiS

pavel-foto-rhb

Jmenuji se Pavel Frutos,

jsem zaměstnancem RHB na poliklinice Mělník a mimo to  v ordinaci rehabilitace Pražská  pracuji každou středu a pátek od 15.00 do 20,00.

Těším se na Vás a budu se snažit vyřešit Vaše obtíže s pohybovým aparátem .   Specializuji se na lymfatické masáže, které jsou určeny jak pro kosmetický, ale především léčebný účinek. Proto preferuji manuální přístup před přístrojovým . Dále nabízím veškeré rehabilitační metodiky pro odstranění  bolestivých syndromů vašeho pohybového systému.Nabízím poradenskou činnost pro rehabilitační cvičení.

Těším se na Vás.

 

tel.736 624 052 

kolegyně pro masáž lávovými kameny IVANA DVOŘÁKOVÁ

darek-2

Dobrý den,
jmenuji se Ivana Dvořáková a také já Vás vítám na těchto stránkách. Pokud se rozhodnete pro příjemný relaxační zážitek v podobě masáže lávovými kameny, těším se na Vás. Své zkušenosti jsem získala na akreditovaném kurzu, a proceduru zažilo již mnoho spokojených klientů. Vyzkoušejte i vy relax -  příjemných 60, nebo 100 minut, nebo darujte poukaz i jako dárek pro Vaše přátele či blízké. Ke koupi jsou v ordinaci rehabilitace, nebo se můžete objednat na telefonu 721663535 ev. 777150816. Přijďte zakusit :-)
 

 

 

 

.

fyzioterapeutka Jana Jakoubková DiS

1-1

 

 

 

Jmenuji se Jana Jakoubková a zde v ordinaci se Vám budu věnovat při skupinových cvičeních středy odpoledne

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

Bc. Lucie Pešáková

1a-1

 

 

 

Jmenuji se Bc. Lucie Pešáková. Pracovala jsem jako fyzioterapeutka v mělnické nemocnici.Zde v ordinaci se Vám věnuji při skupinových cvičeních každé úterý od čtyř hodin .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

fyzioterapeutka Mgr. Aneta Strádalová

1a-004

 

 

 

Jmenuji se Aneta Strádalová, po absolvování gymnázia jsem vystudovala UK v Praze obor fyzioterapie. Pro práci ve zdejší ordinaci jsem odborně proškolena pro fyzioterapetické postupy, skupinová cvičení na míči, cvičení SM systému, tejpování, masáže a cvičení při bolestech pohybového aparátu.

Mám ukončené vzdělání pro rehabilitaci dětí, koncept Vojtovy metody. V praxi nabízím poradenství i terapie dětí od narození. Těším se na Vás  znovu po mateřské dovolené.

tel.722662111

 

 

 

..

registrovaná fyzioterapeutka Mgr.Taťána Lukešová

aaaaaaa

Jmenuji se Taťána Lukešová. Po Střední zdravotnické škole oboru rehabilitační pracovník jsem absolvovala pomaturitní specializační studium v Institutu dalšího vzdělávání nelékařských profesí. V roce 2002 jsem získala magisterský titul na  fakultě v Olomouci. I když jsem delší dobu působila ve školství, s fyzioterapií jsem kontakt nikdy neztratila. Nyní pracuji na rehabilitačním oddělení NZZ  Mělník. Od roku 2005 jsem registrovaný fyzioterapeut a z odborných kurzů jsem proškolená např. v mobilizačních technikách, kineziotapingu, cvičení na velkém míči a labilním válci, propriocepce a hlavně SM systému (spirální stabilizace páteře), kterému se věnuji jak ve skupinovém, tak individuálním cvičení s klienty.

Specializuji se na cvičení SM při skoliozách a VDT dětí a mládeže

 

Tel.721279821