BIO MAT

biomatprofessional-cz

Informace o produktu Bio-Mat           zdroj :Rich Way

Kvantová terapie: Prvotřídní technologie pro nové tisíciletí

Na vývoji tohoto lékařsky schváleného zařízení pro domácí i profesionální použití se podílely věda i medicína společně. Díky špičkové technologii dokáže matrace Bio-Mat zastavit a zvrátit degenerativní cykly onemocnění a urychluje proces obnovy buněk. Posttraumatické a pooperační hojení tak probíhá o 57% rychleji.

 

Pomáhá ulevit od bolesti a ztuhlosti kloubů

Snižuje stres a únavu

Zlepšuje krevní oběh

Podporuje imunitní systém

Redukuje hyperaktivitu

Pomáhá spalovat kalorie a hlídat hmotnost

Posiluje kardiovaskulární systém

Pomáhá odstraňovat odpadní látky a toxiny
 

Omlazuje pokožku a buněčné funkce

Dodává energii a vitalitu


Napomáhá hluboce relaxovat v hladině delta

Reguluje psychický stav

Produkt Bio-Mat Professional je lékařský výrobek s FDA (U.S. Food and Drug Administration) registrací #10025027.

ISO certifikát

Bio-Mat je „podložka“, kterou položíte na lůžko. Prostřednictvím elektronického ovládacího panelu (vyrobeného společností Texas Instruments) převádí elektrickou energii na dlouhé infračervené záření, neviditelné světlo přírody. Výzkum NASA ukázal, že dlouhé infračervené záření je nejbezpečnější a nejefektivnější světelné záření. Pomáhá snižovat otoky, zlepšuje prokrvení a bylo prokázáno, že ničí rakovinné a virové buňky bez poškození okolních zdravých buněk. Pronikne 15 až 20 centimetrů do nejniternějších částí organismu, podporuje proces hojení a regeneraci nervových a svalových tkání.

Specifikace produktu Bio-Mat

1. Matrace RichWay Bio-Mat™ je vyrobena z uhlíkové keramiky japonského výrobce Kurare (č. patentu 1386560) a má o 60% nižší spotřebu energie než jiné elektrické matrace.

2. Matrace RichWay Bio-Mat™ vyzařuje záporné ionty a převádí kladné ionty v lidském těle na záporné. Dodává sílu a energii a pomáhá ulevit od bolesti.

3. Kompozitní „Super Fiber“ materiály japonského výrobce Kurare generují dlouhé infračervené záření (8-12 mikronů), které je lidské tělo schopné snadno absorbovat.

4. Speciální dvojitá vrstva skleněných vláken dokonale odřízne škodlivé podzemní vodní žíly.

5. Matrace Bio-Mat je vybavena pokročilým počítačovým chipem a ovládacím systémem s mnoha užitečnými funkcemi.

6. Matrace Bio-Mat vyzařuje záporné ionty a dlouhé infračervené záření, které přispívají zdravému životu.

info materiál použit z oficiálních strábek dodavatele

bio-mat-2


Léčivá síla záporných iontů a infračervených paprsků

Co jsou to ionty a kde se vzaly?

Ionty jsou částice s kladným či záporným elektrickým nábojem. Procentuální zastoupení a počet kladných a záporných iontů se v místě a čase mění. Ionty najdeme pouze v čistém vzduchu. Vznikají neustále ve vzduchu, který dýcháme, rychlostí 10 až 20 iontů na krychlový centimetr každou sekundu. V jednom krychlovém centimetru čistého venkovního vzduchu se nachází 200 až 500 iontů, v případě pokojového vzduchu je to 100 až 200 iontů. Optimální množství záporných iontů pro naše zdraví je 400 až 1000 na krychlový centimetr vzduchu.
Mnoho odborníků je toho názoru, že naše zdraví závisí na množství a kvalitě iontů ve vzduchu, který dýcháme.
Celosvětově známý profesor A.D. Moore z Michiganské univerzity tvrdí: "Dokážeme-li ovlivnit množství iontů v našem každodenním životě, bude to mít pozitivní vliv na naše zdraví."

Role záporných iontů při zlepšování našeho zdraví:
Záporný iont je významným zdrojem energie lidského těla. Záporné ionty rovněž hrají zásadní roli ve funkci všech buněk našeho organismu. Množství záporných iontů v buňce i vně buněčné stěny je pro její funkci kritické. Dodáme-li záporné ionty, dojde k otevření kanálů v buněčných stěnách a vyloučení toxinů a absorpci kyslíku a živin, tj. k vytvoření nových zdravých buněk. Nedostatek záporných iontů v buňkách má naopak negativní vliv na příjem živin a vylučování odpadních látek. To může vést k anémii, alergiím, bolesti ramen a zad, revmatismu, neuralgii, zácpě, gastritidě, žloutence, chorobám ledvin, nevyrovnanému autonomnímu nervovému systému, nespavosti apod.

Jak nás ionty činí zdravějšími?

ČIŠTĚNÍM KRVE
Podle japonského odborníka Dr. Tanaky zvyšuje dodání záporných iontů (zvané negativní ionizace) množství záporných iontů vápníku a sodíku v krvi, což vede k pročištění krve zvýšením její zásaditosti.

OŽIVOVÁNÍM BUNĚK
Při zvýšení množství záporných iontů se aktivuje funkce buněk. Látková výměna zrychlí jejich funkci, buňka plně přijímá výživu a dochází k vyloučení odpadních látek. Zlepšuje se metabolismus a celková funkce buněk se postupně oživuje.

VYLEPŠENÍM IMUNITNÍHO SYSTÉMU TĚLA
Jak se zvyšuje počet záporných iontů, zvyšuje se také množství gama globulinu v krvi, díky čemuž je krev bohatá na proteiny protilátky.

ŘÍZENÍM FUNKCE AUTONOMNÍHO NERVOVÉHO SYSTÉMU
Dr. Tanaka zjistil, že záporné ionty ovlivňují rovnováhu mezi funkcemi inzulínu a nadledvinek v autonomním nervovém systému. To vede k silné odolnosti vůči chorobám.

Negativní vliv oblečení ze syntetických materiálů:
Syntetické látky snižují množství záporných iontů v těle, jejich nošení má za následek vylučování vápníku z krve a tedy zvýšení její acidity. Mnoho odborníků je toho názoru, že příčinou nárůstu počtu výskytů diabetu může být nadužívání syntetických materiálů - jejich nošení způsobuje pokles hladiny záporných iontů a zvýšení množství glukózy v krvi. Za normálních okolností dokáže tělo regulovat hladinu cukru, když však tato regulace nefunguje, může se množství cukru abnormálně zvýšit či snížit, což má za následek mnohé symptomy. Nošení syntetických materiálů také abnormálně snižuje množství vitamínu C v krevním séru.

Souvislost mezi zápornými ionty a spánkem:
Náš spánkový cyklus je tvořen čtyřmi úrovněmi hloubky spánku. Tyto se během 7-8 hodin spánku čtyřikrát až pětkrát opakují. Jelikož je naše tělo schopno absorbovat záporné ionty pouze z 15-20%, je optimální být jejich působení vystaven právě po dobu 7 až 8 hodin. Např. vzduch, který dýcháme, má hustotu 1000 záporných iontů na krychlový centimetr, z čehož absorbujeme pouze 150-200. Proto byla vyvinuta metoda RichWay Bio-Mat pro léčbu infračerveným zářením a zápornými ionty, která vašemu tělu pomáhá přijímat záporné ionty během spánku. Po osmi hodinách vystavení záporným iontům se probudíte odpočatí a svěží.

Dr. Takada z Univerzity Toho je odborníkem na léčbu zápornými ionty. Během výzkumu fenoménu ionizace zjistil, že působení záporných iontů má pozitivní vliv na fyziologickou funkci organismu.

Co jsou dlouhé infračervené paprsky?

Ze zkušeností jsme zjistili, že dlouhovlnné infračervené paprsky jsou přínosné. Nerozuměli jsme však principům dlouhovlnných infračervených paprsků. Používání ohřívacích lahví pro úlevu od bolesti nebo sauny pro léčbu nachlazení jsou příklady použití dlouhovlnných infračervených paprsků.
Infračervené paprsky jsou součástí světelného spektra hned za vlnami červené barvy. Jde o elektromagnetické vlnění v podobě světla o vlnové délce 0,761 až 1,000 mikronů. Dlouhovlnné infračervené paprsky jsou nejvýhodnějšími z infračervených paprsků. Dokáží proniknout hluboko do těla, a tak jej zahřát zevnitř a stimulovat jej. Když infračervené světlo pronikne do těla, způsobí vibrace mezi molekulami, což zvýší jejich vnitřní energii. To je právě pocit tepla, který vnímáme při používání matrace Richway BioMat.
Dlouhé infračervené paprsky proniknou 14-15 centimetrů do organismu, a tak jejich léčivá síla může působit na svaly, buňky, cévy, žlázy, orgány a nervy hluboko v těle. To pomáhá detoxikaci organismu do hloubky.

Výhody terapie pomocí dlouhých infračervených paprsků a záporných iontů:
pomáhají vylučování toxinů na molekulární úrovni, včetně oxidu uhličitého
dodávají energii a vitalitu
omezují záněty
posilují imunitní systém
zlepšují mikrocirkulaci krve
stimulují aktivitu enzymů
zlepšují lymfatický oběh
přispívají k rovnováze pH v organismu
ulevují od bolesti a stresu
zlepšují kvalitu spánku
pomáhají dosáhnout hluboké relaxace
ulevují od bolestí kloubů
podporují zažívání
podporují funkci mozku
posilují kardiovaskulární systém

FÁZE PŮSOBENÍ:

Když začnete používat matraci Bio-Mat, pocítíte změny v důsledku započatého procesu hojení. Zpočátku můžete pociťovat mírné zhoršení symptomů. Jedná se o přirozenou součást procesu, nemusíte se obávat.

VYSOKÝ KREVNÍ TLAK:
tupá bolest hlavy
pocit ztuhlého krku a ramen
zívání
únava a ospalost

DIABETES:
tmavě zbarvená moč
pocení během spánku
změna chuti k jídlu
únava a ospalost

VŘEDY V ŽALUDKU A VE STŘEVECH:
bolest v oblasti žaludku
pocit těžkosti a bolest v oblasti pasu

MYKÓZA NOHOU (ATLETICKÁ NOHA):
postižená oblast je citlivější
zvýšené pocení

HEMEROIDY:
svědění v oblasti rekta

ZÁCPA či PRŮJEM:
„bublání“ v žaludku
plynatost
únava a ospalost

ZÁNĚT NOSNÍCH DUTIN:
zvýšená tvorba hlenu

ŽLOUTENKA či GASTRITIDA:
pocit těžkosti a bolest v oblasti pasu
pocení dlaní a chodidel
tmavá moč, časté močení

EKZÉM
podobné symptomy jako v případě žloutenky či zánětu ledvin

NEURALGIE
dočasné zvýšení bolesti
bolesti v různých částech těla

ÚBYTEK HMOTNOSTI
zvýšené pocení
tmavá moč, časté močení
únava a ospalost

METABOLISMUS
pocit svědění celého těla
otok a změna barvy nejslabší části těla

Nezapomeňte, že tyto symptomy se mohou přechodně během procesu hojení zhoršit.

Mohou se vyskytnout také další symptomy:
Zvracení (funkce jater)
Vyrážka na obličeji (krevní tlak)
Vyrážka na jazyku (vnitřní sekrece)
Zrychlený tep (onemocnění srdce)
Častější močení (problémy s ledvinami a močovým měchýřem)
Celková únava (krevní oběh)
Rýma (hypertenze)
Průjem (problémy s žaludkem)
Ospalost (acidita krve)
Závrať (krevní oběh)

Výzkum ukázal, že dlouhovlnné infračervené záření v rozmezí 40 až 50°C oslabuje a ničí rakovinné buňky, aniž by poškodilo buňky okolní. Ukázalo se, že 95% běžných maligních nádorů při teplotě 43°C odumírá.

Dlouhovlnné infračervené záření je rovněž přínosné při léčbě mrtvice a následné paralýzy. Také napomáhá funkci lymfatických žláz, při demenci, nízkém krevním tlaku, hypertenzi, revmatismu, menopauze a potížích souvisejících se stresem.

ZÁVĚR:

Po mnoha letech výzkumů a testování se zjistilo a prokázalo, že léčba dlouhovlnným infračerveným zářením a zápornými ionty je prospěšná našemu zdraví. Mnoho chorob bylo jejich denním užíváním vyléčeno, nebo došlo k významné úlevě od příznaků.

Zapojení matrace Bio-Mat do léčby znamená účinnou dodávku dlouhých infračervených paprsků a záporných iontů.

Matrace Richway Bio-Mat je léčebné zařízení kategorie II. schválené U.S. Food and Drug Administration (FDA), které mohou využívat lékaři i jednotlivci.

negativeions-cz

 

 

Infra podložku BIO MAT používáme v naší ordinaci pro předehřátí před terapií cca 25minut za 100,-Kč, nebo jako samostatnou terapii  saunovým efektem 60 minut za 200,- Kč.

Anatomický speciální polštář PILLOW je součástí v terapii a svými zápornými ionty brání poškození z přehřátí v oblasti hlavy.

Ametystový polštář z paměťové pěny . Má terapeutický tvar stabilizující krk. Kanály krystalů ametystu a turmalínu přenášejí energii matrace Bio-Mat hluboko do míšního kanálu a mozkového kmene a zároveň udržuje hlavu chladnější, čímž umožňuje tělu snášet vyšší teploty při použití s matrací Bio-Mat.